Dolar : Alış : 8.2694 / Satış : 8.2843
Euro : Alış : 9.9576 / Satış : 9.9755
HAVA DURUMU
hava durumu

igdir29°CRüzgarlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 20 Kategoride 467 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

KORKMA!

31 Ekim 2015 - kez okunmuş
KORKMA!

 

KORKMA !

İstanbul işgal altında…
Ermeni Rus’la birleşmiş Doğu Anadolu’yu ele geçirmiş…
Rum , Yunan’la, Yunan İngiliz’le birleşmiş Batı Anadolu’yu ele geçirmiş…
Fransızlar Antep’te, İtalyanlar Antalya’da …
Vatanın her köşesinde yangınlar, her köşesinde feryatlar, her yan işgal…

Gök gözlü kurt bakışlı
Bir subay
Ve bir budun ölüme koştu
Ardında alay alay

Ya ölüm dedim ya istiklal
Bir adım bağımsızlık
Bir adım Mustafa Kemal.

Erzurum kalesinin küçük bir odasında Başbuğ Mustafa Kemal önderliğinde içildi ant. “ Söz konusu olan Vatandır. Bu kutsal dava için mücadele, resmi makam ve üniformaya sığınarak artık el altından yapılamaz .Böyle gizlililik hareketleri için artık zaman geçmiştir . Ulu orta harekete geçmek ve millet adına yüksek sesle bağırmak ve bütün milletin bu çığlığa katılmasını sağlamak gerekir…Gideceğimiz yol tehlikelerle doludur.Ve hatta ölmek, öldürmek ihtimalleri vardır…mübarek Vatanımın ve asil Milletimin kutsal varlığını kurtarma ve korumaya dayanan milli ruh son sözü söyleyecek ve bu kararını uygulatacaktır.”

Savaş, yıkım ve esarete karşın, Türk Milleti’nin bütün bireyleri cephelere koştu yalın ayak.
Yenilmiş, tükenmiş bir imparatorluğun küllerinden, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni kuran Büyük Türk Milleti, emperyalist haçlıların sömürdüğü mazlum milletlere örnek oluyor ve cesaret vererek bağımsızlık ateşlerini yakıyor, İngiliz İmparatorluğu dağılıyordu.

Bugün, “Ne mutlu Türküm diyene” diyebilen Türk aydını; hainler, işbirlikçiler, yandaş medya, kandırılan, aldatılan ve uyutulan eğitimsiz kitle tarafından kuşatılmıştır. T.C.Devleti bir dönüm noktasındadır. Üniter Devlet yapısı Federal Devlet yapısı ile değiştirilecek, açıkçası son Türk yurdu Anadolu, Sevr dahilinde paramparça edilecek ve Batı’nın istediği gibi Türksüzleştirilecektir.

Büyük Türk Milleti,
Cumhuriyetimizi ve vatanımızı; değerlerimizi karış karış satanlara, tarihimizi aşağılayanlara, milletimizin inançlarını kendi çıkarları için kullananlara, iç ve dış düşmanların insafına mı bırakacaksın?! Yoksa Başbuğ Mustafa Kemal Atatürk ve  O’nunla birlikte, omuz omuza savaşan, çalışan, kıyametler kopan topraklarda yepyeni bir ülke yaratan şehitlerimizin, gazilerimizin bizlere emaneti olduğunu, canımız pahasına korumamız gerektiğini hatırlayacak mısın?

Korkma! Koca Yayla’da Şehit düşen Gördesli Makbule, Söke’de Cafer Efe, Antep’te Karayılan, Nezahat onbaşı, Ali kılıç ol. Tüm güçleriyle saldıran çakallara karşı üç dakika sonra şehit olacağını bile bile, yerini terk etmeyen, adını peygamberimizden alan Mehmetçik ol.
Türk’ü yeniden Ergenekon’dan çıkaracak Bozkurt ol.

Nuray Türk Günay

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika