Dolar : Alış : 7.5546 / Satış : 7.5682
Euro : Alış : 8.8050 / Satış : 8.8209
HAVA DURUMU
hava durumu

igdir29°CAz Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 20 Kategoride 445 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

KIBRIS’A DİKKAT

27 Ekim 2015 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Gündem»KIBRIS’A DİKKAT
KIBRIS’A DİKKAT

Emekli Büyükelçi  Dr. Ahmet Zeki Bulunç Milli Düşünceler Derneği’nde verdiği konferansta Kıbrıs’a dikkatleri çekti.  “Akdeniz de gelişmeler ve Kıbrıs” adlı konferans, Kadıköy’ deki Milli Düşünceler Derneği’nde düzenlendi.  Konuşmacıyı takdim eden Erol Güler, bundan sonra Milli Düşünceler Derneği’nde milli meseleleri ele alan konferanslar düzenlenecektir, dedi.

Milli Düşünceler Derneği şube başkanı Prof. Dr. Yümni Sezen dernek üyelerini tanıtarak, herkesi derneklerine üye olmaya davet etti. Kendileri ile aynı misyon ve vizyonda olan  dernek ve vakıflara  katkıda bulunacaklarını düşündüklerini söyleyerek Türkiye’nin meselelerini dile getiren derneklerin sayılarının çoğalması yöneticilerimizi uyanık olmaya zorlayacaktır, dedi.

Konferansı sunumlarla destekleyen Dr. Ahmet Zeki Bulunç Kıbrıs’ın Tarihçesini anlatarak, Rumların yaptıkları katliamlara dikkatleri çekerek: “ Rumlar,  basit  siyasi oyunlarla sonuç almak istiyorlar. Bizim için Kıbrıs’ın tam bağımsızlığı çok önemlidir.  Ne yazık ki  bizim politikacılarımızın  göz yumması neticesinde Ege’de 19 ada Yunanlılar tarafından işgal edilerek Kiliseler inşa edilmiştir,” dedi.

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

TemaFabrika