Dolar : Alış : 6.9872 / Satış : 6.9998
Euro : Alış : 8.2718 / Satış : 8.2867
HAVA DURUMU
hava durumu

igdir31°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 20 Kategoride 445 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

BORA ÇAKAR TÜRSAB ŞİŞLİ-KAĞITHANE YÖRESEL TEMSİL KURULU BAŞKANLIĞINA ADAY

15 Temmuz 2018 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Azerbaycan Haberleri»BORA ÇAKAR TÜRSAB ŞİŞLİ-KAĞITHANE YÖRESEL TEMSİL KURULU BAŞKANLIĞINA ADAY
BORA ÇAKAR TÜRSAB ŞİŞLİ-KAĞITHANE YÖRESEL TEMSİL KURULU BAŞKANLIĞINA ADAY

               Başarılı çalışmaları ile dikkati çeken genç turizmci Bora Çakar , TÜRSAB  Şişli- Kağıthane Yöresel Temsil Kurulu Başkanlığına  aday olduğunu açıkladı. 

        Yaptığı çalışmaları anlatan Çakar,  “Yaptıklarım, Temsil Kurulu Başkanı olarak yapacaklarımın en somut örneğidir!” diyerek  hedeflerini şöyle açıkladı:

“Kıymetli Meslektaşlarım ve Değerli Dostlarım

25 Şubat 2018 tarihinde gerçekleşen TÜRSAB Genel Kurulundaki Değişim rüzgarları esmeye devam ediyor Değişim Hareketi Liderlerinden biri olarak bu yolda aday olduğumu bildirmek istedim.

TÜRSAB Yöre Temsil Kurulları, Genel Merkezimiz ve Siz kıymetli meslektaşlarımızın  bağlarını  güçlendirmek, Birliğimizin faaliyetlerinin etkin bir şekilde gerçekleşmesini sağlamak için kurulmuştur. Doğal olarak  diğer bir fonksiyonu da aynı yörede yer alan değerli meslektaşlarımızın  sorunlarını ve taleplerini birlikte ele alarak  sektörümüze her türlü katkıyı sağlamak sorunlarımızın çözümünde aktif rol almak ve çözüm odaklı olmak ve gelecek her türlü eleştirileri sektörümüz lehine kullanmak sizlerle birlikte yola çıkmak, sizlerle birlikte bir tuğla da ben koymak istiyorum. Sektörümüze 26 yılını vermiş, İzmir ve İstanbul’da aktif Seyahat Acenteliği yapan  Türk Turizmine Bilimsel Turlar kavramını katan bir meslektaşınız olarak sizlerle birlikte bir ses bir ışık olmak istiyorum. Şişli ve Kağıthane bölgesini kapsayan “İstanbul Şişli Yöre Temsil Kurulu” Başkanlığına adaylığımı açıklıyorum

Bölgemizde, sektörümüzün farklı elementlerini içinde barındıran meslektaşlarım ile 7 asil ve 7 kişilik yedek yönetim kurulu oluşturarak, 21 Temmuz 2018 Cumartesi günü, Fulya’da bulunan TÜRSAB Genel Merkezimizde gerçekleşecek olan ŞİŞLİ- KAĞITHANE YÖRESEL TEMSİL KURULU seçimi için sizleri davet ediyorum.

Aynı gün ekibimizi ve projelerimizi, paylaşmak siz değerli Yöre Acentelerimizin katkılarını birlikte sektörümüze yansıtmak, ve ortak bir paydada buluşmak  için demokrasinin bir parçası seçme hakkınızı kullanmak için hep birlikte olalım .

Saygılarımla

BORA ÇAKAR

BORA ÇAKAR KİMDİR? 15/03/1976 doğumlu Ege üniversitesi Turizm bölümü  mezunu bir kız babası olan Bora ÇAKAR İzmir’de Delabor Turizm kurucusu ve ortağı İstanbul Şişlide BORDO TURİZM (YAYCI TURİZM) kurucusu ve sahibidir. 2008 yılında geldiği İstanbul’da Ülkemizde bir ilki yapmıştır. Bilimsel Turlar kavaramı ile gerçek anlamda bilimi ve Turizmi buluşturmuş bu bağlamda ülkemizin seçkin Kolejleri  üniversiteleri ile iş birliği ve projeler yaparak hem ülke ekonomisine hem de 2013 yılında ülkemizi  Cern Labaratuvarı gözlemci Üyeliğinden Çıkararak İstanbul Üniversitesi ile birlikte yürüttüğümüz proje kapsamında CERN Laboratuvarına Ülke olarak tam üyeliğimiz kabul edilmiştir. Bu vesile ile ülkemiz üniversiteleri ve araştırma görevlileri CERN’de üretilen bir bilim olgusu için herhangi bir telif hakkı ödemeden yararlanmaya başlanmıştır.”

Genç turizmciye başarılar diliyoruz.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler : , ,
TemaFabrika